Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Omiljeni heroj u Doti?

Ići dole 
+2
zgm]mario
Admin
6 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 67
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimePet Sep 26, 2008 10:57 pm

Zanima me kome je koji heroj omiljen i zbog chega?
Nazad na vrh Ići dole
https://clan-zgm.serbianforum.info
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Pa tesko je naci omiljenog....   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimePet Sep 26, 2008 11:46 pm

Recimo nije lako izabrati jednog .... posto ima mnogo dobrih tako da ce odgovori varirati!
Svakom slucaju ne mogu ni ja da se odlucim zasad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
zGm]NukE

zGm]NukE


Broj poruka : 15
Datum upisa : 27.09.2008
Godina : 30
Lokacija : Bechej

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeSub Sep 27, 2008 5:35 pm

Mario tebi je omiljeni heroj onaj koji mozhe da stealuje Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lamers-gamers.webs.com
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeSub Sep 27, 2008 5:37 pm

Pa necemo tako Very Happy
Omiljeni je onaj koji ima najbrzi hit ili spell cast Very Happy
ZA last hit
Nazad na vrh Ići dole
P_U_N_I_S_H_E_R




Broj poruka : 7
Datum upisa : 30.09.2008
Godina : 31
Lokacija : Beograd/Zvezdara

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Sta naslov?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 12:27 am

Sto smarate napisite vaseg omiljenog heroja ...
meni je .:Morphling:.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 67
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 1:56 pm

To sam i hteo da chujem. Ime heroja Very Happy


...

Da chujemo sada sledeceg
Nazad na vrh Ići dole
https://clan-zgm.serbianforum.info
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 7:40 pm

Hmmm heroj zvani .... pfff sta da kazem... pa recimo .... ne znam previse je tesko odgovoriti ....
Jbg jako complexno pitanje ^^
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 67
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 8:01 pm

Bas taj heroj ima lepo ime "previse je tesko odgovoriti", ali ni u jednoj od onih kucica nisam uspeo da ga nedjem... Sad

Ja nisam odgovorio (koji sam noob). Dok sam igrao dotu sniper mi je bio omiljeni Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://clan-zgm.serbianforum.info
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 9:49 pm

Naci cesh ga jednog dana.... taj dan bice dan kad mi budemo pravili dotu.... bice to LOL .... sta mi je palo na pamet sada.... bolje da ne znate... svakom slucaju.... Upoznacemo se sa njime u ne tako dalekoj buducnosti ili tako nesto....
Nazad na vrh Ići dole
P_U_N_I_S_H_E_R




Broj poruka : 7
Datum upisa : 30.09.2008
Godina : 31
Lokacija : Beograd/Zvezdara

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Odgovori   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeSub Okt 04, 2008 12:43 am

pa mario da li ces prestati sa off-topicima i reci koji ti je omiljeni heroj
Nazad na vrh Ići dole
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeSub Okt 04, 2008 11:18 am

Moguce ako ih vishe nebude mozda i napisem ^^ dotad ..... moracu da razmislim Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
TheJack

TheJack


Broj poruka : 26
Datum upisa : 04.10.2008
Godina : 32
Lokacija : bg/zemun

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeSub Okt 04, 2008 5:52 pm

Admin ::
Bas taj heroj ima lepo ime "previse je tesko odgovoriti", ali ni u jednoj od onih kucica nisam uspeo da ga nedjem... Sad

Ja nisam odgovorio (koji sam noob). Dok sam igrao dotu sniper mi je bio omiljeni Smile

lol, sniper...heroj napravljen sa range-om kao obdareni crnac, samo moze da stealuje i nista vise... Moj izbor su str heroji, koji mogu da pikaju dobar teamplay Wink
Npr. dk, axe, cent, crixalis itd. Btw. ne vidim poentu uzimati agi heroja ako u timu nemas bar 2 str teamm8.
Nazad na vrh Ići dole
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeSub Okt 04, 2008 11:47 pm

Lepo obrazlozeno takve odgovore cenim ^^ mada opet ja josh uvek nisam odgovorio Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
zGm]NukE

zGm]NukE


Broj poruka : 15
Datum upisa : 27.09.2008
Godina : 30
Lokacija : Bechej

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 2:59 pm

Pikaju OMG
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lamers-gamers.webs.com
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 3:01 pm

E posle dugog razmisljanja oko ove teme odluchih i ja da kazem istinu .... Moram reci da o heroju koji mi je sada omiljeni nisam imao isto misljenje pre nekih 5 verzija posto je tada korenito izmenjen....sto vise tad mi je bio jedan od najgorih mogucih koji je postojao i stalno sam izbegavao da igram sa njime .... mrzeo sam ga fest.... ali to se promenulo od ver kad je kao sto napomenuh totalno izmenjen...
Ono sto cenim kod njega je da moze da se razvije na vise nachina .... u smislu da moze da bude dobar dps heroj kao sto moze da bude i dobar support i odlican tank... u pitanju je jedan od int heroja... Necroli'c ili kako ga josh neki zovu Visage...
Build za njega je obicno PT,MkB,Armlet(nekad i Vanguard ... kad idem tank build),Satanic,a za ona 2 slota kako kada ova 4 itema su bitna ostalo zavisi od igre i volje koju imam u trenutku kad igram....
Moram opet reci da po meni heroj jako imba i da mu treba smanjiti dmg rast od drugog ability-a kao sto je preterano da heroj moze sam sebe deny sa svojim Revantima sto je opet jako mocna stvar
Revanti su josh odlicni i za Last hit kao i za patrol u shumi zbog ogromnog radiusa (kao i za unistavanje runa kad ste u nemogucnosti da ih pokupite) i ostale stvari
Sve u svemu heroj se dokazao (barem meni kao jedan od jako dobrih)!
Nazad na vrh Ići dole
TheJack

TheJack


Broj poruka : 26
Datum upisa : 04.10.2008
Godina : 32
Lokacija : bg/zemun

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 4:36 pm

zGm]NukE ::
Pikaju OMG

sta si trs'o? lol
Nazad na vrh Ići dole
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 4:51 pm

Nije njemu dobro lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
GobAc




Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.09.2008

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimePon Okt 06, 2008 10:24 pm

nema sumnje bone fletcher je deda heroj ja njega obozavam Cool Cool Cool
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 67
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeUto Okt 07, 2008 5:22 pm

Napokon jos jedan konkretan odgovor! Thx!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://clan-zgm.serbianforum.info
zGm]NukE

zGm]NukE


Broj poruka : 15
Datum upisa : 27.09.2008
Godina : 30
Lokacija : Bechej

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeUto Okt 07, 2008 5:23 pm

Slardar udari bona jednom,bona nema.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lamers-gamers.webs.com
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeUto Okt 07, 2008 7:47 pm

Pa tako nekako Very Happy:D Nenad ima prava ^^
Nazad na vrh Ići dole
zGm]NukE

zGm]NukE


Broj poruka : 15
Datum upisa : 27.09.2008
Godina : 30
Lokacija : Bechej

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimePet Okt 10, 2008 8:22 pm

Slardar je mama za sve hit/run heroje,takodje mozhe i da zabode malte ne sve int heroje npr:leshrac umre od slardara iz 2/3 udarca ako ima slardarov ulty na sebi.Slardar mi je jedan od omiljenih heroja,ali teshko je da mogu da izdvojim nekog posebnog jer su svi jaki na svoj nachin.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lamers-gamers.webs.com
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimePet Okt 10, 2008 9:40 pm

Necroli'c Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil i GG
Nazad na vrh Ići dole
zGm]NukE

zGm]NukE


Broj poruka : 15
Datum upisa : 27.09.2008
Godina : 30
Lokacija : Bechej

Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 7:37 pm

necrolic vs slardar? hahaha necrolic zalegao ni nezna
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lamers-gamers.webs.com
Sponsored content





Omiljeni heroj u Doti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni heroj u Doti?   Omiljeni heroj u Doti? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Omiljeni heroj u Doti?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: FAQ :: DOTA-
Skoči na: