Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Wc3 Hosting

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Wc3 Hosting Empty
PočaljiNaslov: Wc3 Hosting   Wc3 Hosting Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 12:07 am

Preporuchio bi svakom hostu koji je u clanu da pokusa da skine LC(pkp-PickUpListchecker) ili List Checker skraceno ^^ i stime da host .... program je jednostavan i ne zahteva nista posebno(sem sto ima nekad buggova i oce da zapuca processes na 99% pa se mora taskovati) osim toga mocna je stvar tako sto otklanja lagove sa bneta tj izbaci hosta sa bnet kad hostuje game time otklanjajuci delay koji host ima sa bnetom(40-60 u vecini slucajeva sa hostovima kod nas u Srbiji .... mada moram reci da ova cifra varira zavisno od providera.... iz iskustva kod nas najbolje je host sa SBB zbog velike agregacije mada ni ADSL nije losh zbog dinamickog ip-a ali opet agregacija ih nesto nece time da je 1/16 tj 1/8 zapravo... tako da i kod 1.5 mbita upload nije nizasta... ali opet moze se host 5v5 bez lagova) time praveci game mnogo boljim. Jedna od glavnih mana jeste sto zahteva da se WpinCAP instalira biblioteka u windowsu koja dozvoljava rad LC-a uopste i bez njega sve pomocne sprave kao LC i BL ne rade....
Pored LC preporuchujem i VCK program koji je takodje mocan i pokazao se odlicno u praksi... time sto ima mnogo zanimljivih stvari sto igru chine laksom.... Moram napomenuti da sa VCK nemoguce kick igrache kad host koristi LC ali opet kako stvari stoje program je jako dobar..... Iako je namenjen da se koristi kao obican dodatak hostovanju bez LC (onda rade 100% funkcija koje program ima na raspolaganju kao AUTO REFRESHER,Bnet latency reducer....ovo je nesto slicno kao kod LC ali nije tako efikasno i KICK jedna od najvaznijih stvari )
Btw ako neko ima pitanje u vezi hostinga nek pita slobodno pomocu mu rado posto nam je u interesu da u clanu imamo sto veci broj hostova koji mogu normalno da prave game!
Nazad na vrh Ići dole
TheJack

TheJack


Broj poruka : 26
Datum upisa : 04.10.2008
Godina : 32
Lokacija : bg/zemun

Wc3 Hosting Empty
PočaljiNaslov: Re: Wc3 Hosting   Wc3 Hosting Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 12:31 am

lepo si ti to objasnio, ali ja se necu usudjivati da hostujem sve dok se digne ceo net u srbiji....nego, znas li ko sve moze da hostuje u clanu?
posto me smara da igram sa strancima....kada igram sa srbima, lepo se bratski ispsujemo, flejmujemo, stealujemo itd. SSSS-samo strength srbina spasava! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 67
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Wc3 Hosting Empty
PočaljiNaslov: Re: Wc3 Hosting   Wc3 Hosting Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 12:36 am

Dimidos ::
SSSS-samo strength srbina spasava! Very Happy

xDDD
Nazad na vrh Ići dole
https://clan-zgm.serbianforum.info
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Wc3 Hosting Empty
PočaljiNaslov: Re: Wc3 Hosting   Wc3 Hosting Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 12:50 am

Pa gledaj.... znam ko moze host.... ali vecina ovih koji meni host nisu iz clana i ja im javim preko msn da hostuju.... tako da retko oni i igraju ako ja ne igram.... nego da ti odgovorim na pitanje pa eto
:mogu ja,u.p.h.k.s.b.s.,demondiqusa,zGm[bore],General_Papak ... to je za one koje ja znam zasad mada moguce da mogu i neki drugi... ali opet ti kazem vecina sa kojima ja igram nisu iz clana tako da to je jedini problem....
Nazad na vrh Ići dole
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Wc3 Hosting Empty
PočaljiNaslov: Re: Wc3 Hosting   Wc3 Hosting Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 12:52 am

A ono za flame to je nesto sto jako jako ne volim.... i izbegavam da igram sa Srbima na netu.... posto je 95% flamer ponavljam 95% sto i jeste tako.... ono za last hit to i ja radim tako da tu nema frke ali flame jako ne gotivim....
btw LOL za ono SSSS
nice ^^
Nazad na vrh Ići dole
TheJack

TheJack


Broj poruka : 26
Datum upisa : 04.10.2008
Godina : 32
Lokacija : bg/zemun

Wc3 Hosting Empty
PočaljiNaslov: Re: Wc3 Hosting   Wc3 Hosting Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 1:00 am

lol, malo offtopic, ali kada udjes u igru i provalis da su bar dvojica iz srbije...
ili ce da ownuju kao svinje i da ti to nabijaju na nos ili ce da pocnu da gube kao sisice i da izadju uz klasicne psovke...
tako, da kada vidis nekoga iz svoje rodne srbije, pisi propalo ili fungame... Very Happy
mada se ja uglavnom smorim kada vidim ip...jbg
Nazad na vrh Ići dole
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Wc3 Hosting Empty
PočaljiNaslov: Re: Wc3 Hosting   Wc3 Hosting Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 1:01 am

Da moram reci da sam primetio .... to sto si sad napomenuo .... posto puno ljudi (napominjem u priv gameovima) a da su Srbi znaju jako lepo da igraju.... ali za Pub .... nema sanse .... tu ako nadjes nekog normalnog ajoj .... to je mega luck
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Wc3 Hosting Empty
PočaljiNaslov: Re: Wc3 Hosting   Wc3 Hosting Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Wc3 Hosting
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: FAQ :: DOTA-
Skoči na: