Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Clan invites.

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
zGm]NukE

zGm]NukE


Broj poruka : 15
Datum upisa : 27.09.2008
Godina : 30
Lokacija : Bechej

Clan invites. Empty
PočaljiNaslov: Clan invites.   Clan invites. Icon_minitimePet Okt 10, 2008 8:31 pm

Pa da pochnem.Kao shto znamo ovo je nov clan i treba proraditi na njemu.Kome trebaju inactive igrachi?Nikome!Par igracha koji su vecino slushaja active su GreatAmateur (tako neshto) Dimidos , Proranger (valjda) Run-4-your-life , Mirko.np (winsoeasy) , blindzzz (ali vishe je inactive i away nego active -.-) Nesha je active ali on i neigra dotu tako da njega nerachunamo^^.E sad problem je sa wizar[d]-om (buzdom).Nazhalost u vecini sluchajeva je on taj koji odbija da igra game...shto ume gadno da iznervira jer nemamo redovnih (proverenih)igracha.Takodje treba da se poradi na chlanovima clana.Svaki dan nas je sve manje i manje.Moramo trazhiti josh ljudi...kada smo u allstars game-u mozhemo u toku partije pitati nekog (ko je dobro odigrao) da li oce da se pridruzhi clanu...ja sam to uradio par puta i juche sam inv ghost14_bgs on je lepo odigrao dotu a igra i ladder (ima najjbolji score u clanu) tako da je to lepa novost i ozvezhenje po clan jer smo dobili novog chlana koji mozhe da zameni nekog u cw-u ili shta vec.Btw u subotu 18 oktobra se organizuje CW."Zaraceni clanovi" ^^ su clan KOD(knights of darkness) i zGm(z-Gaming™️).Voleo bih da shto vishe igracha dodje online jer ce nam svaki igrach biti koliko-toliko potreban.Vidimo se do tada.Game on cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lamers-gamers.webs.com
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Clan invites. Empty
PočaljiNaslov: Re: Clan invites.   Clan invites. Icon_minitimePet Okt 10, 2008 9:44 pm

Da taj Ghost ili kako god vec ima lep score .... jedino me buni otkad smo mi sa kod-om zaraceni affraid samo n/c mada sa obzirom kako igraju to je vec druga prica.... jedino ce nam trebati host... sa obzirom ako ja host vi cete umreti na sat-traktu ... ako dare bude host(bolje da nebude) taj je uvek tamo gde netreba... njihovi likovi nijedan nemoze 5v5 ili sa mass lags .... onda bore ... taj ce da peca... kao i obicno ili ce da odvali nesto pa nam dobro biti nece ali za ostalo sasvim je ok zasad sve ....a to sto je Mario away kakve veze ima sad sa svime ovim ^^
Nazad na vrh Ići dole
TheJack

TheJack


Broj poruka : 26
Datum upisa : 04.10.2008
Godina : 32
Lokacija : bg/zemun

Clan invites. Empty
PočaljiNaslov: Re: Clan invites.   Clan invites. Icon_minitimePet Okt 10, 2008 11:25 pm

ma, vazno je da je Dimidos active all the time...Razz
btw, danas mi je rodjendan, pa ako ima neka dota da se obari...dok jos nisam u alkoholisanom stanju...xD
Nazad na vrh Ići dole
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Clan invites. Empty
PočaljiNaslov: Re: Clan invites.   Clan invites. Icon_minitimeSub Okt 11, 2008 10:16 am

Pa pazi mnogo je lepse kad igrash do si pijan .... poznajem zivi primer .... taj je lud kad igra dok je pijan... btw i ja sam nekad praktikovao igranje dok sam pijan ... mnogo je zanimljivije do neke granice znas sta radish kasnije vec ni monitor ne vidish ^^ i idesh u mass feeding spree Razz Razz
Btw srecan ti rodj ^^
Nazad na vrh Ići dole
zGm]NukE

zGm]NukE


Broj poruka : 15
Datum upisa : 27.09.2008
Godina : 30
Lokacija : Bechej

Clan invites. Empty
PočaljiNaslov: Re: Clan invites.   Clan invites. Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 7:36 pm

pa da mario feeder castro...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lamers-gamers.webs.com
zGm]NukE

zGm]NukE


Broj poruka : 15
Datum upisa : 27.09.2008
Godina : 30
Lokacija : Bechej

Clan invites. Empty
PočaljiNaslov: Re: Clan invites.   Clan invites. Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 7:36 pm

sad se samo izvlachi da je bio pijan,drogiran etc... farao
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lamers-gamers.webs.com
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 67
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Clan invites. Empty
PočaljiNaslov: Re: Clan invites.   Clan invites. Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 9:50 pm

zGm]NukE ::
sad se samo izvlachi da je bio pijan,drogiran etc... farao

xD
Nazad na vrh Ići dole
https://clan-zgm.serbianforum.info
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Clan invites. Empty
PočaljiNaslov: Re: Clan invites.   Clan invites. Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 11:55 pm

Ma Nenad lupeta mani ga ... nije ni on svestan nekad sta prica ^^ lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
TheJack

TheJack


Broj poruka : 26
Datum upisa : 04.10.2008
Godina : 32
Lokacija : bg/zemun

Clan invites. Empty
PočaljiNaslov: Re: Clan invites.   Clan invites. Icon_minitimePon Okt 13, 2008 12:38 am

znam za skill da kada si pijan da mozes da kidas...
iz iskustva Razz
za rodj sam imao 11-2 score...mada nisam bio pijan...
btw. hvala.
Nazad na vrh Ići dole
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Clan invites. Empty
PočaljiNaslov: Re: Clan invites.   Clan invites. Icon_minitimePon Okt 13, 2008 12:41 am

Ja sam se odvalio ... do kraja i tako sam igrao ^^ to je trebalo videti usred partije idesh tj bezis napolje sto dalje da bi bacao peglu koliko ti nije dobro.... opet bolje nego da upropastish tastaturu Very Happy u mom slucaju lap Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 67
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Clan invites. Empty
PočaljiNaslov: Re: Clan invites.   Clan invites. Icon_minitimePon Okt 13, 2008 10:03 pm

zGm]Mario ::
opet bolje nego da upropastish tastaturu Very Happy u mom slucaju lap Very Happy

U tvom slucaju to je jako nezgodno Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://clan-zgm.serbianforum.info
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Clan invites. Empty
PočaljiNaslov: Re: Clan invites.   Clan invites. Icon_minitimePon Okt 13, 2008 10:17 pm

Puno jako jako nezgodno .... jeftinije je ono zameniti nego lap ^^ lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 67
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Clan invites. Empty
PočaljiNaslov: Re: Clan invites.   Clan invites. Icon_minitimeUto Okt 14, 2008 10:15 pm

xD
Nazad na vrh Ići dole
https://clan-zgm.serbianforum.info
Sponsored content





Clan invites. Empty
PočaljiNaslov: Re: Clan invites.   Clan invites. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Clan invites.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rasprava o Inhouse Game-ovima i online statusima tj standardnim uobicajenim Clan game-ovima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: FAQ :: DOTA-
Skoči na: