Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Bugovi u novoj .55b doti!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Bugovi u novoj .55b doti!!! Empty
PočaljiNaslov: Bugovi u novoj .55b doti!!!   Bugovi u novoj .55b doti!!! Icon_minitimeSub Okt 11, 2008 4:15 pm

Ovo je uzas kakvi bugovi se desavaju u novoj doti....
Posle zavrsetka partije tj unistenja frozena mene tiny baca tj tossuje i letim u lika koji stoji u fontani ubijam ga i heroj mi josh uvek sposoban da se pomera tj mogu ga kontrolisati.... unistio sam fontanu ... koja takodje ne reaguje ... kad sam izbacio item (bilo koji) ne izgleda kao kovcheg nego kao tome of experience iz razgradnje ... onda sledeci bug teleportujem se na heroja ... ne pitajte kako je to moguce i tp se zabaguje ... ostaje fleka na terenu odakle sam se tp a oni krugovi se sve vreme vrte oko mene kao da se josh uvek tp-ujem a sposoban sam da se pomeram .... onda ubijam roshana koji nista ne reaguje... i tako .... mislim sta reci ....
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 67
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Bugovi u novoj .55b doti!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Bugovi u novoj .55b doti!!!   Bugovi u novoj .55b doti!!! Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 9:49 pm

Ja znam sta reci: DOTA se polako seli u istoriju...
Nazad na vrh Ići dole
https://clan-zgm.serbianforum.info
zgm]mario

zgm]mario


Broj poruka : 92
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 32
Lokacija : Bechej

Bugovi u novoj .55b doti!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Bugovi u novoj .55b doti!!!   Bugovi u novoj .55b doti!!! Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 11:56 pm

Pa nije da ide u istoriju .... barem kako zasad stvari stoje ... ko zna mozda za par godina ^^ dotad idemo da LAST HITTUJEMO i dalje Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 67
Datum upisa : 25.09.2008
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Bugovi u novoj .55b doti!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Bugovi u novoj .55b doti!!!   Bugovi u novoj .55b doti!!! Icon_minitimePon Okt 13, 2008 10:00 pm

Dooobro... ako ti kazes!
Nazad na vrh Ići dole
https://clan-zgm.serbianforum.info
Sponsored content





Bugovi u novoj .55b doti!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Bugovi u novoj .55b doti!!!   Bugovi u novoj .55b doti!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bugovi u novoj .55b doti!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Omiljeni heroj u Doti?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: FAQ :: DOTA-
Skoči na: